Licencjonowane Biuro Rachunkowe

Zakres usług

Co sprawia, że nasze biuro jest unikalne?
Go to Księgi rachunkowe

Księgi rachunkowe

Księgi rachunkowe prowadzone są na podstawie dowodów księgowych i ujmują zapisy zdarzeń w porządku chronologicznym i systematycznym.

Go to Podatkowe księgi przychodów i rozchodów

Podatkowe księgi przychodów i rozchodów

Księga przychodów i rozchodów jest ewidencją księgową służącą do ujmowania operacji gospodarczych w formie uproszczonej.

Go to Ewidencja przychodów

Ewidencja przychodów

Obowiązek prowadzenia ewidencji przychodów dotyczy przedsiębiorców, korzystających z uproszczonej formy opodatkowania w postaci ryczałtu ewidencjonowanego.

Go to Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi usługami

Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi usługami

Prowadzimy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

O nas

Licencjonowane Biuro Rachunkowe KONSULTANT Lublin

Naszym celem jest profesjonalna obsługa w przyjaznej atmosferze.

Dążymy do tego, aby – w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa – zmniejszyć obciążenia fiskalne naszych Klientów lub korzystnie rozłożyć je w czasie.

Lubelskie Biuro Rachunkowe KONSULTANT jest firmą zajmującą się od 2003 roku kompleksową obsługą księgowo-podatkową oraz obsługą kadrowo-płacową dużych oraz małych firm.

Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek jawnych, spółek cywilnych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Rzetelność naszych usług potwierdza licencja Ministra Finansów nr 18126/00 na świadczenie usług księgowych. Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej i ponosi odpowiedzialność za wszelkie uchybienia i błędy, które mogłyby wyniknąć z jego winy w zakresie zleconej umowy.
czytaj więcej

  • wartość procentowa

  • wartość sumaryczna

  • jakie przypadają na pracownika

  • wartość procentowa

Księgowa Lublin - Biuro rachunkowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Lublin

Lub jak kto woli Księgowa Lublin – to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą skupić się na rozwoju firmy, pozostawiając wszelkie rozliczenia publiczno-prawne specjalistom od księgowości, kadr i rachunkowości.
czytaj więcej

Zakres obowiązków księgowej

Do podstawowych obowiązków każdej księgowej zalicza się prowadzenie ksiąg rachunkowych na podstawie dowodów księgowych, w sposób zgodny z ustawą. Określa ona, że księgi muszą być prowadzone rzetelnie, bezbłędnie, sprawdzanie i bieżąco.
czytaj więcej

Doradztwo podatkowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe (potocznie Księgowa Lublin) KONSULTANT w Lublinie (z siedzibą na ul. Relaksowej 6/19) prowadzi również działalność z zakresu szeroko rozumianego doradztwa podatkowego.
czytaj więcej